Wednesday, November 14, 2012

Zimné a vianočné háčkovanie

Ahoj moje milé, trošku som to tu zanedbávala ale už som opäť na chvíľku späť. Mala som pred narodeninkami návštevu a to moju najlepšiu kamarátku a tá si u mňa objednala sadu háčkovaných anjelikov spolu s hviezdičkami, keďže som našla ešte krajší návodik u Martinky na blogu na hviezdičky tak som sa inšpirovala :) a neostalo iba pri vločkách na stromček ale urobila som ich ešte v menšom a sú z nich náušnice - to je pre kamarátku ako darček za objednávočku. Priateľ mi vytlačil opäť papiere na kornútky a zroloval zopár podľa Vierkinho návodu a ja som ich už len nazdobila. Prajem aj Vám príjemné tvorenie a ja idem opäť háčkovať :) Mám spravené ďalšie záložky do knihy ale to až neskôr :)

takto vyzerali pred obháčkovaním zlatou niťou a naškrobením :)
prvé háčkované náušnice
 opäť kornútky
 všetko pokope :)Nellie

12 comments:

 1. Nellie, andělíčci, hvězdičky i kornoutky jsou překrásné, moc se Ti to všechno povedlo! Pá, L.

  ReplyDelete
 2. Nádhera-se zaltou jim to moc sluší!!!A ty náušničky to je bomba!!!!!!Krásný večer!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Miška ďakujem, tiež sa mi páčia :) moja prvotina

   Delete
 3. Nellie, tie kornútky nemajú chybu. Háčkované ani nekomentujem, to je u Teba vždy paráda. Andrea

  ReplyDelete
 4. Nelli -- páni to je ale zástup krásných andílků :o)Kornoutky jsou skvělé také bych chtěla nějaký si vytvořit :o) a ty naušničky tak to je super nápad.Měj se báječně a těším se na Tvé další tvořeníčko.Martina

  ReplyDelete
  Replies
  1. Martinka ďakujem za komentárik ak sa mi podarí tak aj sebe na stromček spravím ale obháčkujem buď striebornou alebo modrou nitkou aby sa hodili k modro striebornému stromčeku.

   Delete
 5. moc krásné háčkování ♥
  Ajka

  ReplyDelete