Saturday, April 20, 2013

Rušňoparáda a zopár handmade vecí

Ahojte, tak za posledný týždeň som vytvorila opäť ďalšie dúhové šály ale spravila som na ne iné vzory s kontúrou aby neboli všetky úplne rovnaké. Potom som sa pustila do maľovania hodvábných obliečok pre sestru na želanie a to s motívom mandaly, mandaly som našla na google tak som sa inšpirovala. Po maľovaní a zažehlení som deň počkala vyprala, vyžehlila, na stroji zašila a vložila do nich vankúše. Tiež som na želanie sestrinej známej vyrobila háčkovanú čiapku viacfarebnú so šiltom a na rušňoparáde mi robila v nej modelku moja malá neter Tinka. Čiapku som robila podľa návodu od Lenky H. z jej blogu Fizule71. Dnes nám našťastie vyšlo celkom pekné počasie aj keď veterné a tak sme sa vybrali na rušňoparádu, ktorá sa u nás v Košiciach koná každý rok. Prajem pekný víkend
 


 

  Nellie
11 comments:

 1. Ahoj Nelka, vankúšik je krásny, zaujímavý vzor. To malé dievčatko je rozkošné s tou háčkovanou čiapočkou. Pristalo by Ti aj ako rušňovodičke.
  Krásny deň.
  Emily,

  ReplyDelete
 2. Nellie, o tvé šikovnosti jsem nikdy nepochybovala, ale že umíš řídit i lokomotivu, super :O)
  Krásný práce!
  Pa, Helena

  ReplyDelete
  Replies
  1. Helenka tak to ti velmi pekne dakujem za krasny komentar...Nellie

   Delete
 3. Nelli tvořeníčko je na jedničku jsi moc šikovná a hlavně jsi i pěkná ženská :o) Martina

  ReplyDelete
  Replies
  1. Martinka dakujem ti velmi pekne aj za lichotku, potesilo :) Nellie

   Delete
 4. Mandalka na polštáři je moc krásná, to se Ti to zas povedlo! Čepka se nakonec opravdu povedla, i kšiltík pěkně drží, tleskám!!! Papa, L.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lenka dakujem velmi pekne a aj za tvoje rady hlavne :)

   Delete